ciele

Naša misia

Náš cieľ je spropagovať produkty, služby a zobraziť najvhodnejšie a najbezpečnejšie prostredie nákupu na internete za vhodných podmienok všetkých zúčastnených.  

Tento portál má návštevníkom pomôcť pochopiť, vyhľadať a dopomôcť každému účelu vášho podnikania.

O Nás

Sme tvrdo pracujúca skupinka ľudí propagujúca všetky slovenské podnikateľské zámery za účelom kvalitných a cenovo dostupných služieb a produktov na Slovensku pre zákazníkov všetkých chutí.

U nás nájdete

Pre návštevníkov

Na webe vMojomMeste vám neunikne už ani jedna ponuka vášho blízkeho predajcu. Majte prehľad o všetkom vo vašom okolí a nielen o veľkých predajcoch cez drahé reklamy

Služby Podnikateľom

domain-registration.png

Registrácia

Jednoduchá registrácia a prístup k účtu z akéhokoľvek miesta, vrátane telefónu a iných zariadení s internetovým pripojením. Takže môžete byť v kontakte s vašimi údajmi kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

viral-marketing.png

Grafické spracovanie

Rôzne nástroje a technológie, ako napríklad softvéry na grafické spracovanie, používame na vylepšenie vzhľadu alebo zlepšenie kvality Vašich vizuálnych prvkov.

certificate.png

Overovanie

Dbáme o to aby bol každý predávajúci overený emailom a telefónnym kontaktom. U nás sa nemusíte obávať podvodníkov.

startup.png

Propagácia

Našu ponuku noviniek a produktov propagujeme na našich sociálnych sieťach ako sú Facebook, Twitter a Google. Okrem toho píšeme recenzie a zvyšujeme návštevnosť našej stránky pre všetkých zákazníkov zdarma.”

Spojenie s nami

Adresa

018 64, Košeca 

Slovensko

Kontakt

Telefón :    Mário Ševela

                   0948 930 181

Email : info@vmojommeste.sk

Otváracia Doba

Pon-Pi 09:00 – 19:00

Sob      10:00 – 14:00

Ned       Zavreté

ZdIelanie