Chyť extra 100% ZĽAVU registráciou do vMm BETA projektu ešte dnes. Pripojte sa teraz, je to ZADARMO !!!
vMm

MARVELS

Orig. názov: Marvels

Žáner: akčný, fantasy, dobrodružný

Krajina: USA Réžia: Nia DaCosta Scenár: Megan McDonnell

O Filme:

Film The Marvels je pokračovaním filmu Captain Marvel (2019) a minisérie Ms. Marvel (2022). V hlavných úlohách sa predstavia Brie Larson ako Carol Danvers / Captain Marvel, Teyonah Parris ako Monica Rambeau a Iman Vellani ako Kamala Khan / Ms. Marvel.

 

Film je režírovaný Nia DaCostou a má sa premietnuť 10. novembra 2023 v USA1 Dej filmu sa zaoberá záhadným javom, ktorý spôsobuje, že Carol, Monica a Kamala menia miesta medzi sebou vždy, keď použijú svoje schopnosti. Musia spolupracovať, aby zistili, čo sa deje a ako to zastaviť. Film sa odohráva v nestabilnom vesmíre, ktorý bol narušený Carolinou pomstou nad Kree.

 

Film The Marvels sľubuje byť vzrušujúcim a akčným dobrodružstvom s trojicou silných a zábavných hrdiniek.

PREDPREMIÉRA

HRY O ŽIVOT: BALADA O HADOCH A VTÁČATKÁCH

Orig. názov: The Hunger Games: 

The Ballad of Songbirds and Snakes 

Žáner: akčný, dobrodružný, sci-fi Krajina: USA 

Réžia: Francis Lawrence Scenár: Michael Arndt

O Filme:

Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách je kniha a film, ktoré sa zaoberajú príbehom mladého Coriolana Snowa, ktorý sa stane mentorom v desiatych Hrách o život.

Kniha je predchodcom bestsellerovej série Hry o život od Suzanne Collinsovej, ktorá sa odohráva 64 rokov po udalostiach z knihy. Film je režírovaný Francisom Lawrencom, ktorý režíroval aj posledné tri filmy z pôvodnej série. Film má byť uvedený do kín 16. novembra 2023.  Kniha a film sledujú Coriolana, ktorý je príslušníkom bohatej a mocnej rodiny Snowovcov, ktorá však po vojne upadla do chudoby.

Coriolanus sa snaží obnoviť slávu svojej rodiny a získať si priazeň vlády, ktorá ho pridelila ako mentora dievčaťu z Dvanásteho obvodu, Lucy Gray. Coriolanus sa musí vyrovnať s tým, že jeho vyvolená je považovaná za outsidera a nemá veľké šance na prežitie v aréne. Zároveň sa musí vysporiadať s tým, že sa do nej začína zamilovávať a začína pochybovať o spravodlivosti Hrách o život.

Kniha a film ponúkajú nový pohľad na svet Panemu a jeho históriu. Ukazujú, ako sa vyvinuli Hry o život z brutálnej trestnej akcie na sofistikovanú mediálnu show. Tiež odhaľujú, ako sa Coriolanus Snow stal krutým a bezcitným diktátorom, ktorý ovládal Panem po desaťročia. Kniha a film sú zaujímavým a napínavým príbehom o láske, lojalite, manipulácii a premenách.

TROLLOVIA 3

Orig. názov: Trolls Band Together

Žáner: animovaná komédia

Krajina: USA Réžia: Walt Dohrn

Scenár: Jonathan Aibel, Glenn Berger, Elizabeth Tippet

O Filme:

Trollovia 3 je ďalší animovaný film z produkcie DreamWorks, ktorý je pokračovaním filmov Trollovia (2016) a Trollovia: Svetové turné (2020).

Film sa má premietnuť v slovenských kinách od 16. novembra 2023 Film rozpráva o tom, ako Poppy zistí, že jej partner Branch má tajnú minulosť. Spolu so svojimi štyrmi bratmi býval súčasťou populárnej chlapčenskej skupiny BroZone, ktorá sa rozpadla, keď bol ešte dieťa. Odvtedy svojich bratov nevidel. Zmena nastane, keď jeho hudobne najnadanejšieho brata unesú dvaja hudobní zloduchovia. Poppy a Branch sa vydajú na cestu, aby znovu spojili ostatných bratov a zachránili Floyda. Film je plný hudby, humoru, dobrodružstva a lesku.

Film ponúka remaky známych hitov, ako napríklad “I Want It That Way” od Backstreet Boys, “Bye Bye Bye” od NSYNC, “Wannabe” od Spice Girls, “Baby One More Time” od Britney Spears a ďalšie.

Film je tiež odkazom na fenomén chlapčenských skupín, ktoré boli populárne v 90. rokoch a začiatkom 21. storočia5 Film Trollovia 3 sľubuje byť zábavným a farebným filmom pre celú rodinu.

x