Chyť extra 100% ZĽAVU registráciou do vMm BETA projektu ešte dnes. Pripojte sa teraz, je to ZADARMO !!!
vMm
b0c0e54a-elements.png
4000

nezvyčajný chlad a sneh šíriaci sa po Severnej Amerike

Cez Severnú Ameriku sa tento víkend šíri výrazná zima, ktorá už tento týždeň zasiahla severnú a západnú časť.

Počas noci 9. novembra teploty v centrálnych a západných provinciách Kanady , ako aj v mnohých západných štátoch USA, klesli najmenej o 10 °C (18 °F) pod normálne hodnoty, pričom v niektorých častiach Kanady boli teploty až 20 °C (36 °F). ) pod normálnou hodnotou.

Teploty klesli pod nulu vo veľkom pásme Severnej Ameriky, od severných častí Arizony a Nového Mexika až po veľkú časť Kanady. Minimálne teploty od -25 °C (-13 °F) do -30 °C (-22 °F) boli zaznamenané v mnohých častiach západnej Kanady.

Tento víkend sa zima extrémne rozšíri a rozšíri sa na juh a východ do východných častí USA, pretože studený vzduch sa vrhne na juh na západnej strane severovýchodne sa pohybujúcej oblasti nízkeho tlaku. Jedným z miest, ktoré pravdepodobne zaznamenajú dramatické zmeny teploty, keďže mrazivé podmienky pokračujú aj budúci týždeň, je Austin v Texase.

Zdroj a celý článok si môžete pozrieť KLIKNUTÍM SEM.

Titulka, Fotografia: Canadian Press/Rex/Shutterstock

Kukni aj sem

chickens-6078279_1280

Sliepka alebo vajce ?

Otázka, či bolo skôr sliepka alebo vajce, sa v súčasnosti považuje za jednu z najstarších a najzáhadnejších otázok ľudstva. Táto problematika sa v poslednej dobe stala veľmi obľúbenou vedeckou a...

Čítajte viac
x