734

sportareal

lava
osobinfo
TELEFÓNE ČÍSLO: 
042/4464377
IČO: 
33488444
DIČ: 
000000
PSČ: 
019 01
ULICA / ČÍSLO: 
Mládežnícka 984

História

Členom už
3 roky 6 mesiacov
MESTO / OBEC: 
Ilava
OBCHODNÉ MENO: 
Šport Areál
PROFIL PODNIKATEĽA: 
Šport bar sa nachádza pri vchode do areálu. Príjemný interiér s krbom a veľkym oknom do športovej haly. Východ je priamo na zastrešenú terasu. Kapacita v interieri 50 osôb, na terase 100 osôb. Ponúkame široký sortiment alko, nealko nápojov a pochutín /slané,utopenci,nakladané syry/. Orosený pohár piva alebo original kofoly po športovaní dobre padne. Kompletne zabezpečíme firemné akcie a oslavy do 100 osôb. Chutné špeciality z nášho maxigrilu /grilované kurence,prasa,kolená/ urobia z Vašej akcie nezabudnuteľný zážitok.
BADMINTON

Olympijský raketový šport sa celoročne čoraz viac usídľuje v našej športovej hale. Svojou počiatočnou nenáročnosťou pripúta každého kto sa chce hýbať. Je ideálnym doplnkom každej firemnej akcie. Počas celého roka aj Vás radi privítame na jednom z  5-tich kurtov. Naša hala splňa všetky parametre a kritéria pre súťažný bedminton. Svedčí o tom množstvo celoštátnych aj medzinárodných turnajov pre deti aj dospelých, ktoré organizujeme. Každý kto vyskúša tento krásny raketový šport sa určite raz k nemu vráti. Hala je priamo prepojená s barom z ktorého Vám prinesieme nápoje až priamo na kurt. Súťažný bedminton  môžete začať trénovať v Bedmintonovom oddieli TJ Sokol Ilava. Bedmintonová výstroj sa dá zapožičať v  požičovni alebo zakúpiť v našom YONEX minikútiku. Hracie hodiny je potrebné rezervovať.

TENIS

Milovníci bieleho športu u nás nájdu výborné podmienky po celý rok. V letnej sezone môžu využiť 3 antukové kurty /s kompletným sociálnym vybavením/ v tichom prostredí, citlivo zasadené do okolitej prírody. Pri kurtoch sa nachádza altánok s krbom a sedením. Ideálne miesto pre menšie turnaje spojené s grilovaním.Počas zimnej sezóny sa hráči môžu presunúť do športovej haly s tenisovým povrchom PREMIER /rovnaký ako v NTC/, podlahovým kúrením a kompletným sociálnym zázemím. Hala je prepojená s ŠPORTBAROM. Priamo na kurt Vám prinesieme nápoje z našej ponuky. Počas hodín v slabšej prevádzke ponúkame mimoriadne výhodné podmienky na pravidelný tréning aktívnych hráčov.

STOLNÝ TENIS

Už aj pre priaznivcov celuloidovej loptičky máme pripravený zatiaľ 1 skladací interiérový stôl. Stolný tenis sa dá hrať len ak sa v hale hrá badminton. V požičovni máme rakety aj loptičky. Veríme, že stolný tenis si nájde veľa priaznivcov a stane sa pevnou súčasťou našej športovej ponuky.

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Plážový volejbal - jeden z naj športov leta. Náš kurt patrí k najlepším v okolí. Počas celej sezóny je aj pre Vás GRATIS. Na túto sezónu pripravujeme umelé osvetlenie a bude sa dať hrať až do záverečnej.

MAXI GRIL

Maxigril je našou špecialitou. Otočný gril s pahrebou pripraví pre Vás do chrumkava grilované kolená, kurence, prasa, jahňa alebo celé stehno s kožou, zdravšie ale aj chutnejšie ako hociktorý iný gril. Náš maxigril urobí z Vašej akcie nezabudnuteľný zážitok. Grilujeme len na objednávku.

UBYTOVANIE

Máme pre Vás pripravené 2 izby,2+4 osoby. Slušné ubytovanie za rozumnú cenu. Sprchy a záchod 5m od izieb. Wifi free, parkovanie priamo v areáli. Raňajky podľa želania.

CENNÍK
 
TENISOVÉ KURTY ANTUKA 4 € / Hodina
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL 3,60 € / Hodina
BADMINTON 6,40 € / Hodina
TENISOVÁ HALA 10 € / Hodina
BADMINTONOVÁ RAKETA 1,50 €
TENISOVÁ RAKETA 1,50 €
LOPTY / 4 KS / 1,50 €

OTVÁRACIE HODINY

DEŇ                           OD             DO

Pondelok                  15:00          22:00
Utorok                      15:00          22:00
Streda                      15:00          22:00
Štvrtok                      15:00          22:00
Piatok                       15:00          22:00
Sobota                      10:00          22:00
Nedeľa                      10:00          22:00
 
Kategória: