743

kuchynkaninka@gmail.com

lava
osobinfo
TELEFÓNE ČÍSLO: 
0915 171 978
IČO: 
44370075
DIČ: 
1080193543
PSČ: 
073 01
ULICA / ČÍSLO: 
Gastro Centrum

História

Členom už
3 roky 6 mesiacov
MESTO / OBEC: 
Sobrance
OBCHODNÉ MENO: 
Nina Luxury
PROFIL PODNIKATEĽA: 
www.saty-obchod.sk - tento internetový obchod vznikol hlavne na podnet naších zákazníkov z kamennej predajni s dámskym oblečením v Sobranciach - NINA FASHION. Internetový obchod Nina Luxury / Nina Fashion - kamenná predajňa / je obchod, v ktorom sa vám zobrazuje aktuálna ponuka dámskeho oblečenia či doplnkov. Všetko čo je na stránke je aj v obchode, čiže sa nemôže stať, že Vami objednaný tovar ako sú šaty, kabelky, rifle, nohavice či kabáty, nedoručíme podľa uvedenej dodacej lehoty.
Tento internetový obchod vznikol hlavne na podnet naších zákazníkov z kamennej predajni s dámskym oblečením v Sobranciach - NINA FASHION. Internetový obchod Nina Luxury / Nina Fashion - kamenná predajňa / je obchod, v ktorom sa vám zobrazuje aktuálna ponuka dámskeho oblečenia či doplnkov. Všetko čo je na stránke je aj v obchode, čiže sa nemôže stať, že Vami objednaný tovar ako sú šaty, kabelky, rifle, nohavice či kabáty, nedoručíme podľa uvedenej dodacej  lehoty.

Všetok tovar máme skladom, v našom internetovom obchode nájdete veľmi široký sortiment dámskeho oblečenia,doplnkov či bižutérie. Ponuku v tomto e-shope pravidelne meníme, nakoľko každý týždeň máme nový tovar.

Ponúkaný sortiment, ako sú napríklad dámske šaty, topy, nohavice, rifle, sukne, košeľe, blúzky či doplnky, nikdy nenosíme na dvakrát, a nikdy tovar neopakujeme. Snažíme sa doniesť stále úplne nový tovar, pre vás to znamená že nebudete miliónová.

Za týmto internetovým obchodom sa skrýva veľa poctivej práce a dlhoročných skúsenosti v tejto brandži, ako aj dedičné KNOW HOW. Dedičné preto - lebo sme rodinná firma, ktorá pôsobí na Slovenskom trhu už od roku 1989, venujeme sa prevažne predaju dámskeho textilu  a doplnkov. Máme za sebou neskutočné množstvo obchodných ciest /Turecko, Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Taliansko, Ukraina, Nemecko, Anglicko, Francúzko, Rakúsko /  spojené s nákupom tovaru priamo od zdroja, nikdy nejednáme s dealermi, poznáme skoro všetkých výrobcov a dovozcov tovaru a dokonale našu konkurenciu. V našom regióne ako rodina, sme zaujali prvoradé miesta v predaji textilu a doplnkov. 

 

Kategória: